Електронні сигарети з кожним роком стають все популярнішими. У відповідь на попит, що зростає, виробники не тільки збільшують обсяги своєї продукції, а й значно розширюють її асортимент. Причому кожна нова модель відрізняється дедалі досконалішими характеристиками. Хоча в основному конструкція вейпів залишається стабільно однаковою. Але як влаштовані гаджети для паріння? Це добре відомо консультантам нашого інтернет-магазину.

Будова гаджетів для паріння

Як влаштована та як функціонує електронна сигарета?

Стандартна конструкція вейпу — це акумуляторна батарея, необхідна для нагрівання спіралі, а також випарна система, в яку входить атомайзер і резервуар для курильної рідини. На відміну від звичайної сигарети, її електронний аналог функціонує без горіння. Він виробляє пару, завдяки чому організм людини не потрапляють шкідливі смоли, важкі метали та інші небезпечні для здоров'я людини елементи. Тому, хоча склад електронних сигарет та їх функціонування не назвеш безнікотиновим, але паріння набагато безпечніше, ніж тютюнопаління.

Будова вейпу

Електронна сигарета складається із стандартних конструктивних елементів. Хоча зустрічаються гаджети і з складнішою структурою. Але це завжди виправдано. В основному будова гаджетів для паріння можна уявити в типовому вигляді.

Атомайзер

Він може бути таким, що обслуговується, чи таким, що не обслуговується. Цей елемент також відомий як парогенератор. У ньому міститься нагрівальний елемент у вигляді спіралі. Вона виготовляється з металів, таких як титан, ніхром, нікель, фехраль або єврофехраль. У цей елемент структури входить також гніт. Часто його функції виконує звичайна вата. Вони просочуються курильною сумішшю. Через спеціальний проріз надходить повітря, коли користувач виконує затягування. У камері відбувається змішування пари та повітря. З кожною затяжкою цей мікс надходить у легкі вейпери.

Будова вейпів

Акумулятор

Під його дією електронна цигарка починає працювати. Конструкція електронних сигарет деяких модифікацій відрізняється тим, що в ній використовується одразу кілька батарей, якщо це потрібне для задоволення потужності вейпу. Їх монтують у спеціальні блоки, які утворюють механічний чи батарейний мод. Акумуляторна батарея підбирається під номінальну місткість гаджета. Її максимальний рівень сьогодні становить 5000 мАч. У такому випадку акумулятори інтегруються в батарейний блок. Хоча така міць приваблює небагатьох. Переважно вейпери вибирають середньостатистичні пристрої для паріння. Для заряджання акумулятора використовуються спеціальні прилади. У тому числі це може бути USB адаптер, що працює від комп'ютера, або автономний зарядний пристрій.

Картридж

Цей елемент, який входить до складу електронної сигарети, ще називають кліромайзером або картомайзером. Він є альтернативним варіантом атомайзера. У такому разі в резервуар, що герметично закривається всередині корпусу, подається наповнювач, смак і аромат якого вибирає користувач. Однією заправкою вистачає на різну кількість затяжок. Їх кількість вказується на характеристиках вейпу.

Картридж може бути одноразовим або з дозаправкою. Якщо резервуар встановлений в електронній сигареті з випарником, його називають картомайзером або кліромайзером. Причому останній варіант вважається більш довговічним та ефективним. Він є прозорим баком, розробленим так, щоб його можна було замінити без проблем.

У більшості сучасних електронних сигарет передбачено опцію регулювання потужності затягування. Таким чином паріння стає не тільки практичним і зручним, але також безпечнішим. Адже завдяки такому настроюванню виключається можливість спонтанного перенасичення парами, що містять нікотин.

Якщо вам потрібно купити електронну сигарету, будову його вам обов'язково пояснять наші консультанти. Вони допоможуть зробити правильний вибір та розібратися з правилами експлуатації даного пристрою.