VooPoo Drag X Plus Pro – покращена версія попередньої моделі, яка вигідно відрізняється від неї модернізованою платою та розширеним функціоналом.

Опис пристрою

У VooPoo Drag X Plus Pro оновили резервуар для рідини. Тип конектора девайсу – 510. Розмір моделі становить 141 х 35 х 29 мм, а вага – 133г.

Пристрій працює за рахунок знімного акумулятора 18650 та заряджається за допомогою кабелю USB-C. Батарея вставляється в пристрій знизу і надійно закрита щільною кришкою, яка унеможливлює випадання або відкриття в кишені. Сам акумулятор захищений від замикань, що дозволяє використовувати пристрій безпечно та комфортно.

Чіпсет дозволяє парити на двох режимах потужності, що є інновацією в порівнянні з попередньою моделлю VooPoo Drag X Plus. Також приємна перевага у тому, що продуктивність не залежить від рівня заряду акумулятора, а максимальна вихідна потужність становить 100 Вт.

Дизайн

Візуально VooPoo Drag X Plus Pro дуже схожий на попередню версію. Основна відмінність – шкіряне оформлення корпусу. Різноманітність кольорів дозволяє вибрати варіант за смаком.

На корпусі розташований кольоровий екран, на якому добре видно всю інформацію навіть при яскравому денному світлі. Також на пристрої є кнопки керування, які спрацьовують із приємним клацанням. Кнопка живлення чудово підходить для натискання великим пальцем.

Якість складання пристрою відмінна – всі деталі підігнані ідеально, в процесі використання не відчувається деренчання або хисткості.

Особливості використання

Однією з особливостей VooPoo Drag X Plus Pro є режим сну, в який пристрій занурюється після 30 хвилин від включення. Повернутися в режим паріння легко за допомогою подвійного натискання кнопки активації.

Випарники TPP гарантують чудову смакопередачу. Також можна використовувати котушки PnP.

Пристрій має опцію швидкого заряджання через кабель USB-C.

Переваги та недоліки

Серед плюсів моделі: покращений чіпсет, висока якість пари, відмінне складання та приємний дизайн, а також можливість змінити випарник або використати власний атомайзер.

Мінусів пристрій практично немає: для когось таким може стати режим сну, проте це суб'єктивний момент, який дратує далеко не всіх.

Загалом VooPoo Drag X Plus Pro – це відмінний пристрій, який перевершує попередню модель і є чудовим варіантом, щоб оновитися для давніх користувачів VooPoo, або зануритися у світ вейпінгу, якщо ви новачок.