Введення та характеристики

DRAG H80 і E60 - два нових боксмоди від VOOPOO. Вони є частиною лінійки DRAG, яка включає безліч продуктів різних форм і розмірів, що практично охоплюють весь спектр ринку вейпінгу.

H80s дуже схожий на еволюцію широко популярного DRAG X. Він живиться від АКБ 18650, має аналогічну форму (хоча він тонший) і має з ним безліч загальних дизайнерських ліній. З іншого боку, E60 є компактним квадратним AIO (все в одному) з внутрішньою батареєю ємністю 2550 мАг. Обидва пристрої оснащені великими кольоровими екранами та найновішим чіпсетом GENE.TT 2.0.

Хоча це два, здавалося б, різні пристрої, багато в чому вони схожі. Вони оснащені одним і тим же набором мікросхем, мають однакові функції, і, що найважливіше, це два боксмоди під новітні картриджі VOOPOO ємністю 4,5 мл, які називають PNP Pod 2.

DRAG E60 VS DRAG H80s

Якість складання та дизайн

Якість складання обох пристроїв на найвищому рівні. Екрани у них ідентичні, при цьому H80s має дві окремі кнопки +/-, а E60 — одну кнопку, яку можна натискати вліво або вправо.

Форм фактор цих двох пристроїв відрізняється. H80s - це високий моноблок, чого і слід очікувати, оскільки для нього потрібно АКБ 18650. Без картриджа він трохи вище, ніж DRAG X, але при вставці картриджа він сідає глибше, тому вони практично ідентичні за розміром. H80s тонше, ніж DRAG X, тому в цілому компактніший. З іншого боку, E60 є пристрій коробчатого типу висотою всього 68 мм (95 мм з картриджем). Швидше за все, ви навіть можете помістити його в долоню.

Обидва пристрої використовують новий PNP Pod II, у якому використовується технологія антипротікань Adapt. Картриджі прозорі та в них легко контролювати рівень жижі. Можна регулювати потік повітря, повертаючи картридж різними сторонами при вставці.

Дріп-тип карика з широким отвором для DL і RDL (вільної затяжки), і він дуже зручний. Заправка відбувається зверху, для цього достатньо відкрутити дріп-тип із кришкою та залити вашу улюблену рідину.

Функціонал меню – інструкція

Хоча, на перший погляд, ці два пристрої виглядають як просунуті пристрої, вони напрочуд прості у використанні. Ось короткий опис основних операцій:

  • Поверніть мундштук проти годинникової стрілки, щоб зняти його.
  • Заповніть картридж через один із двох маленьких отворів.
  • Відкладіть пристрій на п'ять хвилин, щоб випарник просочився.
  • Натисніть «основну кнопку» п'ять разів, щоб увімкнути/вимкнути.
  • Натисніть та тримайте «основну кнопку», щоб парити.
  • Натисніть одночасно «основну кнопку» та +, щоб заблокувати пристрій.
  • Натисніть +/-, щоб налаштувати потужність.
  • Натисніть + і –, щоб увійти в меню.

Меню досить просте і пропонує чотири варіанти: «Режим», «Скидання затяжок», «Про пристрій» та «Вихід». Увійшовши до підменю «Режим», ви знайдете три варіанти: Smart, RBA та Eco. Smart – це встановлений режим, який автоматично встановлює потужність та обмежує максимальну потужність, щоб уникнути згоряння випарників, режим RBA дозволяє вільно встановлювати потужність, а Eco затемнює екран та споживає менше енергії.

Зверніть увагу: коли рівень заряду батареї на обох пристроях впаде до 40%, з'явиться повідомлення з пропозицією вибрати, чи ви хочете активувати еко-режим. VOOPOO стверджує, що режим «Еко» збільшить кількість затяжок на 10%, тому від нього є користь.

Ось і все досить просто і зрозуміло, без складних режимів і функцій.

VOOPOO E60 функціонал

Продуктивність

Кожен пристрій поставляється із двома випарниками в коробці. Обидва комплекти включають перший випарник опором 0,3 Ом, розрахований на 28-36 Вт. H80s має другий випарник з опором 0,15 Ом (номінальна потужність 55–70 Вт), а E60 — з випарником опором 0,2 Ом (номінальна потужність 40–55 Вт).

Всі три є сітчастими котушками серії VOOPOO PNP і використовують технологію VOOPOO «Dual in One», яка, як стверджується, підвищує ефективність випарників за рахунок меншого споживання рідини. Всі вони можуть використовуватися з H80, але випарник з опором 0,15 Ом не можна використовувати з E60.

Коли доходить до продуктивності, випарник опором 0,15 Ом є зіркою шоу. Смак, при потужності 60-65 Вт, просто чудовий, і якщо ви шукаєте хорошу затяжку кальянного типу це топ варіант. Єдиним недоліком є те, що батарея 18650 при потужності 60 Вт швидко розряджається. Випарник з опором 0,2 Ом відмінно підходить для смаку із середнім рівнем роботи акумулятора, в той час 0,3 Ом має найбільший запас для роботи АКБ і менш виражений смак, що в цілому не критично.

Час автономної роботи та зарядка

Цей розділ стосується тільки DRAG E60, оскільки ви будете використовувати 18650 з H80, а термін служби батареї буде залежати від вибраної моделі акумулятора.

E60 оснащений акумулятором ємністю 2550 мАг. З випарником 0,3 Ом можна випарувати 1,5 картриджа (близько 7 мл). Приблизно такий же показник для 0,2 Ом, що зовсім непогано для такого компактного пристрою. Повне заряджання акумулятора E60 займає близько 2 годин.

VOOPOO DRAG H80s

Плюси та мінуси

➕Відмінна якість збирання;

➕E60 компактний та легкий;

➕H80s менше, ніж DRAG X;

➕Великий кольоровий екран;

➕Зручне верхнє заправлення;

➕Регульований повітряний потік;

➕Простий у використанні;

➕Відмінний смак;

➕Відмінний час автономної роботи E60 (навіть без активації еко-режиму);

➖Мундштук не знімний;

➖Підказка про режим Eco при рівні заряду 40% трохи нав'язлива.