Myle – популярна позиція на ринку вейпінгу. Причина такого успіху – вдале поєднання простоти та відмінних характеристик, на яких зупинимося детальніше. 

Дизайн і упаковка

Myle_UaНа упаковці Pod Starter Kit міститься вся необхідна інформація для користувачів: зображення пристрою, інформація про те, що програма сумісна тільки з картриджами Myle і, звичайно ж, застереження про шкоду нікотину.
Також на упаковці вказано колір моделі, яка знаходиться всередині, і дані про вміст коробки – у разі Pod Starter Kit про сам пристрій, інструкцію та кабель підзарядки (картриджі в комплекті не входять). З одного боку відсутність картриджів мінус, адже їх потрібно докуповувати окремо, а з іншого – перевага, бо можна самостійно підібрати улюблений смак, а не задовольнятися тим, що поклали в коробку.
Дизайн у Myle мінімалістичний, у дусі часу і сучасних смартфонів. Нічого зайвого, гладкий алюмінієвий корпус, згладжені кути і приємна колірна гамма. Якщо спочатку це були тільки чорний і сірий кольори, то зараз доступні цілих 9 різних відтінків на будь-який смак.
Для допомоги у визначенні заряду батареї на корпусі розташовані світлові індикатори. Вони також спалахують, коли пристрій активний.
Величезний плюс як для зовнішнього вигляду пристрою, так і для його функціональності – відсутність будь-яких кнопок або меню. Ймовірно, саме за це Myle так сподобався вейперам, а особливо новачкам.

Характеристики

Myle компактний і легкий – усього 18,5 г ваги і 10 см з картриджем в довжину. Проте акумулятор в пристрої досить-таки потужний – 240 мА год, та й обсяг капсули для рідини більше ніж у багатьох конкурентів – 0,9 мл.

Використання
Так як кнопок на девайсі немає, використовувати його дуже просто – відразу починати парити. Мабуть, єдине, з чим варто розібратися, це світлова індикація.
Найнижчий вогник синього кольору горить, коли пристрій використовується, верхні повідомляють про заряд:
    • три вогника означають, що батарея заряджена від 100 до 46%;
    • два, що заряду залишилося до 11%;
    • один свідчить про дуже низький заряд батареї.
Заряджати Myle теж просто – якщо раніше використовувалася спеціальна підзарядна база, то зараз це можна зробити за допомогою звичайного micro USB.
Під час заряджання пристрою індикатори на ньому блимають – коли всі вони горять рівно, вейп заряджений на всі сто.

Картриджі Myle

картриджі myleЄмності для рідини встановлюються зверху, кожна з них розрахована приблизно на 240 затяжок. За способом кріплення вони відрізняються – все залежить від року випуску моделі. Є варіанти, які кріпляться за допомогою натиску до клацання  (в них є віконце, що дозволяє побачити, скільки рідини залишилося), а є картриджі на магнітах (у них, на жаль, віконця немає).
Рідини відрізняються насиченим концентрованим смаком, і є можливість обрати аромат, який сподобається саме вам.
В упаковку входить 4 заздалегідь заповнених пода. Вміст нікотину в них може варіюватися від 20 до 50 мг на 1 мл (на самій коробці це зазначено). Усі картриджі ретельно упаковані, щоб не виникло витоку рідини.
Якщо придивитися, можна розгледіти структуру самого картриджа (коли він вже розпакований, звичайно ж). Усередині ємності знаходиться паропровід з металу і дротове намотування.
Дозаправити поди можна. У разі старіших картриджів це легко зробити, вийнявши гумову пробку, для новіших варто пошукати отвір для заправки під ковпачком близько мундштука.
Існують і порожні картриджі Myle, які можна окремо придбати і заправити будь-якою рідиною (ємність подів та ж, що і у заздалегідь заповнених – 0,9 мл).

Головна особливість Myle – це простота. Якщо ви хочете перейти зі звичайних сигарет на вейп, і шукаєте щось компактне, то це найкращий вибір. Не розчарує і досвід використання: затяжка виходить плавною, а в мундштуці не утворюється конденсат, що робить процес паріння максимально приємним.